Čas, finanční prostředky a energii šetří elektrokola, elektroskútry a rovněž elektrokoloběžky

Charakteristické vlastnosti, které mají elektrokola, elektroskútry i elektrokoloběžky, jsou nezastupitelné. Šetří čas, finance a hlavně energii v husté dopravě města. Spolehlivá elektrokola a elektroskútry se vyznačují malou údržbovostí, jednoduše se ovládají a jsou určené všem věkovým kategoriím. Pozitivy elektrických dopravních prostředků je krátká nabíjecí doba s dlouhou dobou dojezdu, výkonný motor a hlavně pohodlí. S těmito prostředky se můžete dopravit až do vzdálenosti 80 km.

Některá elektrokola se lépe hodí do městského provozu, jiná do terénu, další jsou konstruována na dlouhé vzdálenosti nebo do kopců. Důležitý je rovněž ekologický provoz. Rychlost, beznákladovost a spolehlivost jsou hlavními plusy elektrokol. V krátkém časovém horizontu se vám investované peníze vrátí. Velmi oblíbené jsou však v současné době také elektrokola skládací. Jejich obrovským kladem je snadná skladovatelnost doma či během přepravy běžným prostředkem. Taková elektrokola skládací lze snadno složit, případě vložit do přepravního vaku. Využijete je zejména pro městský provoz, uplatnění pro ně však nenaleznete na nezpevněné komunikaci nebo v přírodním terénu.

Populární jsou také elektrokoloběžky, které jsou ideální jak do města, tak do lehkého terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti mít vlastní řidičský průkaz. Tyto elektrokoloběžky mají nízké náklady, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie asi 8 Kč na 100 kilometrů. Máte-li sportovního ducha, nákup elektrokoloběžky pro vás bude ideálním nápadem.

Tags: , ,

Posted in Auto-Moto


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>