Dávno už není potřeba jezdit do blahodárných lázní, stačí soustavně užívat léčivé produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek

V Česku je těžké udržovat svou dýchací soustavu, kožní a pohybový systém ve stejném stavu, jakým se pyšní obyvatelé přímořských nebo horských oblastí. Ne všichni si můžou dopřávat vícero ročních pobytů v lázních. Velba.cz poskytuje ideální východisko pro každého zájemce, kam patří produkty z minerální a bylinné sféry.

Výborná přírodní sůl z mrtvého moře účinkuje v lázeňství i kosmetice

Přírodní sůl z mrtvého moře předčí ostatní výrobky svou kvalitou. Přírodním odpařováním mořské vody a krystalizací soli v ní obsažené se bez chemických vlivů čerpá léčivá sůl z mrtvého moře. Obsažené minerální soli se usuší, nevítané směsice bahna a písku se poté roztřídí. Skutečná sůl z mrtvého moře má být sypkého skupenství bílé barvy, jejíž další použití je nejčastěji v kosmetice, lázeňství i lékařství.

Vynikající nahřívací polštářek proti nezvaným bolestem na těle i na duši

Uzdravující nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, levandulí vonnou, či jemně aromatickou mátou, litseou cubeou proti únavě, citrusy pro povzbuzení, s voňavou citronovou trávou i dětský nahřívací polštářek pomáhají od bolestí, nechutným bolestem svalů, kloubů i páteře a beder, určitě uspokojí roztržité myšlení a spolehlivě zklidní bolestivé tělo i neklidnou psyché. Blahodárný nahřívací polštářek se nejdřív podle uvedených instrukcí rozehřeje v mikrovlnné troubě, poté se položí na postiženou oblast, pro kterou je vyrobený. Souběžně se začnou vylučovat do ovzduší vonné silice v polštářku zahrnuté, tím pozitivně působí také na další smyslové orgány. Přírodní, léčebný nahřívací polštářek určitě najde praktické využití jak doma, tak například v relaxačním nebo wellness centru.

Jednoduchou bahenní koupel rozhodně překoná perfektní jednorázový rašelinový obklad

Ozdravnou tepelnou léčbu, při níž povolí svalová tenze, celkové detoxikaci organismu a k povolení těla, nesporně podporuje jednorázový rašelinový obklad. Proto každý jednorázový rašelinový obklad v sobě má tolik potřebné huminové a fulvo kyseliny, které se vylučují díky účinku přenašeče tepla, a zmírňují tím bolení kloubů a svalů.

Tags: , ,

Posted in Internet, Obchod


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>