Dodneška jsem nevěděl, jak se potěšit dokonalou umělou vagínou Fleshlight. K tomu v češtině!

Přál jsem si oživit sex s manželkou. Co to povídám, aby to bavilo oba. Aby naše hrátky získaly zase grády. Jasně že se stále milujeme, ale sex byl poslední dobou tak nějak stejný. Ani jednomu z nás už sex nevyhovoval tak, jak by u sexu mohlo být. Ale hledání inspirací v různých sexshopech je fakt vleklé, když jsem přitom vůbec nevěděl, co přesně chci. Nakonec mě zarazilo, že jsem objevil webovky, kde se objevily tisíce rad a článků na téma používání erotických pomůcek při sexu. Na těchto stránkách v kategorii Inspirujte se najdete testy erotických hraček, prádla a jiných neotřelých věcí, jichž můžete využít při sexu.

Lidi na webu popisují, co všechno se dá dělat s erotickými hračkami pro procítěný sex, jak se dají zužitkovat veškeré erotické pomůcky, rozmanité vibrátory anebo prádlo pro svádění. Najdete tam, v čem jednotlivé vibrátory vynikají a v čem ne, co si pohlídat apod. Proto sexshop můžu doporučit všem, co shánějí inspiraci jak zintenzivnit sex. Několik dní mi trvalo, než jsem všechno vstřebal. Večery trávíme se ženou u webu, díky tomu jsme našemu milování znovu dodali šťávu. Nejvíc mě příjemně zaskočila sekce Pořádná masturbace, kde jsou rady – překvapivě – na sex, a to i bez stálé milenky.

Byl jsem navíc omráčen faktem, že tam mají celkem sympatickou prodavačku. Slečna se někdy vyjadřuje expresivně, jsou rady a inspirace i humorné. Dejme tomu rady jak zvětšit penis. Přitom se má co činit, aby jí sexshop s erotickými pomůckami vynášel, k tomu ale přidá cenné zkušenosti! Kovové vibrátory, anální kolíky, příjemné kovové erotické pomůcky, sady různých pout, originální sady návleků a kroužků – dost tomu rozumí, asi to mají s přítelem ozkoušené. Na webu je dokonce její článek, jak vášnivý může být sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Upřímně řečeno – taková ženská by mi v posteli nevadila.

Takže jsem vám popsal zatím nejlepší web o sexu a vůbec, který jsem úspěšně otestoval.

Tags: , ,

Posted in Internet, Obchod


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>