Golfový kočárek a jeho vhodný výběr

Golfový kočárek je opravdu lehký, skladný kočárek s jednoduchou konstrukcí, s kterým je možno snadno manipulovat a každá maminka jej tak snadno unese. Při výběru kočárku pak nezapomeňte sledovat několik parametrů.

Umí již vaše miminko sedět?

Především, jestliže je možno polohovat záda, a zda je kočárek vhodný vzhledem k věku dítěte a k jeho schopnostem sedět. Kočárky z naší nabídky všechny tyto parametry splňují: většinu je možno je polohovat, u některých golfových kočárků dokonce můžete zádovou opěrku sklopit do polohy vleže. Kočárek s takovou opěrkou je pak možno používat již od útlého věku miminka, to znamená od cca 7 měsíců.

Ručíme kvalitou a spolehlivostí

Golfové kočárky nebo také „golfáky“, které máme v naší nabídce, jsou velmi odolné k častému polohování, skládání, přenášení, skladování, neustálé manipulaci nebo převážení v autě. V nabídce našeho obchodu můžete zakoupit kočárky známých a prověřených značek jako je třeba Britax, Chicco, Jané, X-Lander, Inglesina, ale také Quinny nebo třeba Silver Cross. Navštívit nás můžete v naší prodejně v Hradci Králové, na místě si kočárky ozkoušet a nějaký si rovnou odvézt, nebo si můžete kočárek objednat v našem internetovém obchodě a my vám jej do několika dní doručíme na konkrétní adresu. Jestliže budete s volbou kočárku potřebovat pomoct, rádi vám s výběrem poradíme. V případě poruchy vašeho golfového kočárku vám po dobu opravy zdarma zapůjčíme náhradní kočárek.

Jak si správně vybrat golfový kočárek

Je-li už vaše dítě velké na klasický hluboký kočárek, je ten správný okamžik zakoupit mu golfový kočárek. Vaše dítko by ale už mělo umět sedět. Pokud sedět ještě nezvládá, měli byste dát přednost golfovému kočárku s možností sklopení zádové opěrky do vodorovné polohy, jinak byste totiž mohli ohrozit zdraví vašeho dítěte. Vybírat můžete mezi jednoduchými golfovými kočárky bez boudičky, kočárky s boudičkou a odpruženými golfovými kočárky s boudičkou, s možností polohování opěrky a košíkem. Menší důraz pak maminky kladou na provedení kočárku, ale i přesto nabízíme kočárky prosté i designové. Důležité prvky, které mají vliv na výběr golfáku, jsou rovněž tvar, výška, úchop rukojeti. Neopomeňte při výběru prověřit bezpečnostní pásy i možnosti skládání kočárku.

Tags:

Posted in Děti


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>