Hlídání dětí zajistí soukromá školka v Praze

Vaše miminka už vám vyrostla a vy už se těšíte zpět do práce, na vaše děti už se těší soukromé školky Praha. Pokud vám běžná školka z nějakého důvodu nevyhovuje nebo vám do ní nechtějí vaše dítě přijmout (například kvůli bydlišti, protože státem řízené MŠ berou přednostně děti z dané lokality a početní kvóta je rychle naplněna), ideálním řešením problému jsou soukromé školky Praha.

Naše privátní mateřská školka v Praze Pro Family je tu pouze pro vás a vaše spokojené děti

Mezi vyhlášené soukromé školky Praha můžeme zařadit MŠ Pro Family, s. r. o., jež mají školky po celé Praze. Dokonce byly soukromé školky Praha oceněny nejpřísnějším hodnocením školních inspektroů v roce 2014. A to není určitě jediná příčina, co by vás mohlo získat na svou stranu, aby soukromé školky Praha přivítaly právě vaše děti. V prakticky situovaných šesti pražských soukromých školkách Pro Family si snadno vyberete právě tu, která je od vás nedaleko.

Co skutečně obsahuje zaplacená částka za vámi zvolené soukromé školky Praha?

Pokud svěříte své děti do péče soukromé školky Praha, nutností bude platba školného, které vychází při šesti hodinách denně přibližně na 6100 korun českých za měsíc. Dítěti se započítají jen absolvované hodiny ve školce, a tak když vám dítě onemocní, za absenci dítěte se naplatí. Uvedená cena je finální a obsahuje v sobě jak stravu, tak zájmové kroužky, jaké vaše ratolesti mohou absolvovat.

Naše mateřská školka v Praze Pro Family garantuje hlídání dětí, avšak orientuje se rovněž na další činnosti, jako jsou třeba angličtina, lekce plavání, tenisu, návštěvy divadla, keramika nebo tancování. Vaše dítko se zde může učit nejen k samostatnosti, navíc se můžou něčemu novému přiučit.

Pro Family je jedinečná školka v Praze, jaká nemá obdoby. Prostředí soukromé školky Praha patří mezi vyhlášené a dokonalé pro výchovu a vzdělávání všech dětí. Bonusem školky je příznivá otevírací doba pro pracovně vytížené rodiče: od 7.00 do 19.00 hodin.

Tags: , ,

Posted in Děti


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>