I na zámku můžete strávit svou dovolenou

Toužíte po dovolené či svatbě na zámku? Chcete o sebe nechat pečovat jako praví zámečtí hosté? Pak rozhodně navštivte zámecký hotel Berštejn, který leží v samém srdci Dubského Švýcarska nedaleko Máchova jezera, Dubé či hradu Houska.

Prostředí vhodné pro svatbu i teambuilding

Dozajista budete souhlasit, že svatba na zámku je něco nádherného nejen pro novomanžele, ale také pro ostatní svatebčany. Vše je totiž jako z pohádky. Jen si zkuste srovnat svatbu na zámku s nudnou svatbou na radnici, případně se svatbou v temném kostele. Zámek Bernštejn je v tomto směru vhodným místem. Romantický obřad lze totiž uspořádat uvnitř zámku nebo v zámeckém parku pod modrou oblohou. Kromě toho zámek nabízí také plochu pro rozličné firemní akce, nebo teambuilding, které stojí za zlepšením firemního kolektivu, ale z dlohodobého hlediska také zvýší efektivitu práce.

Zámek Bernštejn – prostor pro romatiky i sportovce

Okolí zámku ke sportu přímo vybízí. Obrovský zámecký park může být skvělým místem pro ranní procházky. Barokní bazén pro změnu nabízí ochlazení v průběhu horkých letních dnů. Jestliže rádi trávíte svůj čas na golfu, nemusíte se obávat, že byste si ho během pobytu v zámeckém hotelu Bernštejn museli odpustit. Přímo v zámecké zahradě najdete i 9 ti jamkové golfové hřiště. Blízké Máchovo jezero může být ideálním cílem pro kratší výlet či místem, kde se budete věnovat vodním sportům. Součástí zámeckého hotelu jsou i tenisové kurty s extrémně kvalitním trávníkem, na kterém trénují i účastníci Wimbledonu. Jestliže nepatříte k milovníkům sportu, můžete si užít na Berštejně také romantický víkend naplněný zámeckou atmosférou.

Rezervujte si pokoj či termín akce ještě dnes

Jak jsme Vás jistě přesvědčili, na zámku Berštejn můžete strávit opravdu příjemné okamžiky, jenž se vám do vzpomínek zapíšou již na vždycky. Zamluvte si tedy termín co nejdříve. Zítra už nemusí být na zámku Berštejn místo.

Tags: , , , ,

Posted in Cestování a ubytování


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>