Ideální karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí použité a levné karavany

Prověřený karavany bazar DJ AUTO-CAR má pro každého zájemce kvalitní, a přesto levné karavany. Dovozce – karavany bazar – použité, levné karavany vykupuje v Nizozemsku a Belgii. Nabízené levné karavany se u DJ AUTO-CAR prodávají od roku 2006, jelikož levné karavany jsou v České republice stále více poptávaným zbožím. Specializovaný karavany bazar má v sortimentu levné karavany v různých cenových kategoriích,  levné karavany populárních značek a levné karavany s různou výbavou. Nabízené levné karavany, jež byly importovány ze zemí Evropské unie, prošly přísným atestem a jsou homologovány. Podzimní sortiment přívěsů je nyní obohacen o interesantní posezonní slevy.

Prodávané levné karavany jsou k dispozici v rozmanitých cenových kategoriích, kdy je za cenou vidět typ a stáří přívěsu a vybavení. Na karavany bazar jsou k dostání spolehlivé, levné karavany už do 50 000 korun. Nabídka obsahuje karavany za 100 000, ale i sto padesát tisíc korun. Pro náročnější zákazníky je určen sortiment přívěsů nad sto tisíc korun, obytné přívěsy jsou komfortnější o stabilizátor, digestoř, bojler, klimatizaci, ale i markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Obyčejně mají levné karavany normální výbavu, kam se běžně řadí koupelna, využitelná kazetová toaleta, plus kuchyňka s dřezem na plyn z nerezu, lednička, vodní nádržka a stan. Na přání se mohou provést drobné úpravy jako doplnění obytného přívěsu akumulátorem, ale i sprchou a ohřevem vody. Netřeba se obávat podzimního počasí, všechny levné karavany i dražší karavany jsou opatřeny praktickými dvojitými okenními skly.

U prověřené firmy DJ AUTO-CAR jsou k dostání levné karavany, které jsou k vidění na webových stránkách, je i spolehlivým dovozcem přívěsů na přání. DJ AUTO-CAR poskytuje i servis jako pojištění obytného přívěsu, převedení obytného přívěsu na inspektorátu dopravy, opatření technické kontroly, vykoupení karavanů na protiúčet, případně komisní prodej.

Tags: , ,

Posted in Auto-Moto

One Response to “Ideální karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí použité a levné karavany”


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>