Jak na skvělé domácí jogurty, sýry a kefíry?

Chutný domácí jogurt. Ohromující domácí sýr. Nedobré prefabrikáty z běžné prodejny výtečně zastoupily chutné dobroty z domácích trhů. Můžeme ale si tyto dobroty udělat sami? Společnost Bulgaricus předkládá receptury ke zhotovení uvedených výrobků a spousty jiných, které dokáže doma zhotovit každá dovedná kuchařka, ale i zavedený mlékárenský podnik s orientací na výrobu produktů z mléka podle klasických receptů a surovin. Ochutnejte jogurty, kefíry, nejlepší sýry s obsahem bulharské smetanové a sýrařské kultury a jiné už vám tolik chutnat tu nebudou.

Pro vyrobení domácího sýru určitě využijete nezbytné suroviny – chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Pro dokonalou sýřitelnost a maximální výtěžnost mléka je podstatnou surovinou chlorid vápenatý. Současně tato surovina nahradí absentující kalcium, který uniká při pasterizaci mléka. Malé hodnoty kalcia mají za vinu sníženou srážlivost mléka. Pro srážení mléka je nutné dodávat syřidlo, jak potřebné syřidlo na výrobu sýrů živočišné, tak syřidlo rostlinné nebo mikrobiální. Uvedené potřebné výrobky nabízí internetová prodejna Bulgaricus.

E-shopem avizované mlékárenské kultury jsou optimální pro domácí jogurt, čerstvý sýr, potřebnou zakysanou smetanu, zdraví prospěšný kefír, bio acidofilní mléko i bio raženky. Přidaná kefírová kultura se logicky používá k výrobě kefíru, sýrařská kultura se využívá k výrobě sýra, na zakysanou smetanu a tvaroh potřebujeme smetanovou kulturu, jogurtová kultura je určena pro výrobu jogurtů. Široká nabídka e-shopu pojímá všechen uvedený sortiment. Na seznamu e-shopu jsou rovněž probiotika po antibiotikách na střeva, které se podílejí na vyrovnání střevní rovnováhy, ale také celého těla. Bylo prokázáno, že narušená střevní mikroflóra je příčinou mnoha neduhů. Víme, že přírodní probiotika dopomáhají regeneraci organismu i mikroflóry ve střevech u dětí, mužů a žen.

Tags: , ,

Posted in Obchod


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>