Kam na letní dovolenou? Vydejte se do prosluněného Chorvatska

Chorvatsko je mezi Čechy  stále oblíbená turistická destinace. Není od ČR příliš daleko, moře je zde pěkné, ceny jsou relativně rozumné a našince tu znají, takže se o ně dokážou patřičně postarat. Nyní se podíváme na to, co všechno je možné přávě v Chorvatsku zažít.

Ubytování rovnou u moře

Při výběru dovolené většinou nejprve hledáme vhodné ubytování. Chorvatsko ubytování představuje širokou škálu možností, takže si bez problémů vybere skutečně každý. Doporučujeme, abyste si radši připlatili za pokoj v apartmánu či v pěkném hotelu, který bude navíc poblíž moře. Dovolenou si tak užijete o něco víc. Velmi populární je především ubytování v apartmánech. Chorvatsko apartmány v podstatě oplývá, a zvolit si tak ten správný je vskutku snadné.

Užijte si svoji letní dovolenou naplno

V současnosti už není dovolená jen prosté opalování se a koupání v moři, i přestože to jsou velice příjemné činnosti. Celá řada turistů však touží i po jiných aktivitách spojených s mořem. Lze si tak třeba zapůjčit loď, surf či vodní skútr. Můžete tak jet domů bohatší o mnoho adrenalinových zážitků. To vše Chorvatsko dovolená nabízí.

A co třeba chorvatské vnitrozemí?

Chorvatsko není jen dovolená u moře. Dovádění v moři je možné čas od času vyměnit třeba za túry po chorvatských kopečcích, které jsou krásné a čím dál více vyhledávané. Chorvatskou krajinou budete doslova okouzleni a je prakticky jedno, zda do ní vyrazíte na kole nebo pěšky. Věřte ovšem, že je polehávání u moře o něco příjemnější po pořádné procházce, kterou jste předešlý den absolvovali.  V Chorvatsku nalezneme také mnoho zajímavých památek, které musíte navštívit. Jak je patrné, Chorvatsko dovolená je velice pestrá.

Tags: , ,

Posted in Cestování a ubytování


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>