Kde si můžete objednat vynikající speciality české kuchyně? V Pivovarském dvoře Chýně

Pro hladové návštěvníky, žíznivé příznivce cyklistiky a rodiny s malými dětmi Pivovarský dvůr Chýně připravuje levná polední menu a chutné speciality české kuchyně. Objekt pivovarského dvora dříve sloužil k chovu dobytka a byl součástí hospodářských budov kláštera. Dnes se v pivovarském dvoře nachází restaurace s dětským koutkem Praha, pivnice s odpočinkovým místem pro občerstvení.

Pivovar Chýně u Prahy má dobrou polohu přímo na cyklistické trase, cyklisté na letní zahrádce uvítají občerstvení v podobě domácích bramboráčků, domácí daňčí klobásky, steaky, všelijaké doma dělané limonády pro nejmenší ratolesti a polotmavou dvanáctku – pivo – pro žíznivé dospělé. Znamenitá restaurace s dětským koutkem Praha byla postavena obzvláště pro rodiny s malými dětmi, jež se můžou v dětském koutku těšit na všelijaké humorné akce, navštíví je babička z pohádky, vytváří se malování na obličej, staví se hrad ke skákání, děcka se můžou zabavit na bublinové diskotéce anebo při soutěžním odpoledni. Konají se zde i dětské narozeninové oslavy a party s bohatým občerstvením. Nedaleké Letiště Václava Havla v Ruzyni je příležitostí pro cestovatele, kteří si můžou zpříjemnit čekání v restauraci pivovarského dvora.

Polední menu a speciality české kuchyně se prokládají lahůdkami, jako jsou kupříkladu grilovaná masa, pečená kolena na pivu, znamenitý pivovarský guláš, pečená žebra, nenapodobitelný tatarák z pravé svíčkové, chutné steaky z rozmanitých druhů masa, dělají se hody postaročesku, nabídka obsahuje králičí špíz, husí nebo kachní specialitky, skvělá hovězí svíčková, svíčková z telecího masa anebo svíčková na smetaně. Avizované polední menu obsahuje polívku a hlavní pokrm za nádherných 85 Kč. Vařená piva jsou kvasnicová, kvašená spodem či nefiltrovaná svrchně. Pivo se vaří klasicky počesku s užitím tradičních technologií, což je využití sladu, dále vody i chmele. A tak je český světlý ležák klasické světlé, kvasnicové pivo uvařené z tuzemských surovin, doplňované chmelem z Žatce.

Tags: , ,

Posted in Řemesla a služby


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>