Nakupte si moderní krbová kamna, nebo klasické krby u AMAR Krby Morava

V současnosti je moderní zabudování tepelných zdrojů, jako krby, případně krbová kamna. AMAR Krby Morava zhotoví náčrt, zkalkuluje práci, materiál a případnou montáž, to vše zadarmo, ideálně vyhotoví 3D nákres pro jednotlivé zájemce o krby, nebo o krbová kamna, výtečná zahradní kamna, kachlová kamna, ale také o krbové vložky. V návrzích a při realizaci se pokaždé počítají přání zákazníka, materiál a prostorový plán. Originální krby i klasická krbová kamna se navrhují a staví na míru.

Letité zkušenosti firmy a kooperace s topenáři a stavaři vyjadřují nákresy a stavby souprav pro krbové vložky, nádrží čerpadel, případně solárních systémů. A tak se uvedené zdroje tepla stanou jak estetickou, ale i ekonomicky výhodnou a ekologickou součástí vašeho domu. Komplexní nabídka krbů zahrnuje i akumulační krby.

Funkční krbová kamna jsou populární nejen díky svým vlastnostem a vzezření, avšak také díky jednoduché montáži bez komplikovaného stavění. Obsáhlá nabídka tepelných zdrojů pojímá moderní krbová kamna, stále oblíbená rustikální krbová kamna i módní kachlová krbová kamna. Při výběru krbu se nebojte poradit s našimi odborníky, proto nebudete mít potíže s kalkulací tepelné ztráty, či stavebním plánem objektu a hlavně rozměry komínu. Společnost AMAR se může postarat také o montáž vybraného tepelného zdroje.

Vámi koupená krbová vložka s výměníkem je jednoduše propojitelná se stávající topnou soustavou v objektu, rovněž i s topením v podlaze, snadno spojit s akumulační nádržkou, bojlerem nebo topením v dílčích pokojích. Na výběr je více druhů prosklení a velikostí uvedených zdrojů tepla, a proto ihned bude krbová vložka s výměníkem na teplou vodu estetickou částí objektu. Vaše volba bude snadná při zadání veškerých technických údajů a dispoziční plán objektu.

Tags: , ,

Posted in Dům a zahrada


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>