Objevte vynikající docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny od Dignus.cz, uvedený informační systém školky je užitečný pro mateřské školy, jesle nebo i dětské skupiny

Potřebný modul docházky zpracovaný společností Dignus je aplikovatelný jak na rodiče, jejich děti, tak na zaměstnance. Vynikající online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny se jednoduše ovládá a je spolehlivě ochráněn. Užitečný Dignus informační systém školky byl vyroben pro zaměstnance v mateřské školce, pro rodiče svěřených dětí i pro nadřízené ve školce, zvyšuje spolupráci rodičů a pedagogů při výchově dětí. Dignus je propracovaný modul, který dovede podávat informace rodičům, systém Dignus byl vytvořen pro ukládání fotografií a aktuálních novinek, materiály nutné k fakturaci se dají do systému také vložit. Také se díky prověřenému, avšak lehkce pochopitelnému systému může spočítat školné dle záznamů o docházce. Vedení i pracovníkům školek pomáhá informační systém školky Dignus také ve správě žádanek o dovolené a jejich evidenci. Spočítání statistik a sestav pro školský management je přirozeností modulu.

Provozovatel školního zařízení si musí průběžně evidovat docházku dětí, je třeba si docházku dětí nějak evidovat. Prověřený docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus vytvořil elektronickou registraci docházky s využitím čipů nebo karet. Dignus program usnadňuje administrativní práci zaměstnancům školních zařízení, k tomu navíc usnadní registraci celého provozu mateřské školky, dětské skupiny a také jeslí. Provozovatelé program před jeho uvedením do ostrého provozu představí zaměstnancům konkrétního školního zařízení, vyřeší se pochopitelné primární potíže, dotazy budou promptně zodpovězeny.

Modul Dignus se stane přítelem i těm, již se více podílejí na vzdělávání dětí než na práci s počítačem. Program zjednodušuje administrativu na minimum. Školním zařízením anebo skupinám se jednotlivé programy předkládají na míru a zakódované, modul Dignus je chráněn proti přístupu jiných osob než administrátorů.

Tags: , , ,

Posted in Řemesla a služby

2 Responses to “Objevte vynikající docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny od Dignus.cz, uvedený informační systém školky je užitečný pro mateřské školy, jesle nebo i dětské skupiny”

  • registracePR napsal:

    Nejste si jisti s vedením vašeho účetnictví , obraťte se na společnost AZA s.r.o. – vedení účetnictví Praha 9 , která nabízí kompletní zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence, sestavení účetních závěrek a další služby.

  • registracePR napsal:

    Ubytování pro školy v Hotelu TOP Benecko je relaxací nejen pro děti, ale i pro jejich pedagogy a také zde mohou využívat ubytování rodiny s dětmi jak v létě , tak i v zimě. Hotel se pyšní skvělou kuchyní a dokonalým pohodlím.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>