Pohodlné ubytování v Kyjově vám zajistí penzion U Kulky

Slovácký Kyjov nabízí celou řadu zajímavých kulturních akcí a turistických památek, včetně krásných přírodních scenérií, dobrého jídla a vína. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky moravského města Kyjov přichystaná rozsáhlá nabídka zajímavých kulturních akcí,

Kultura a folklór, sport a penzion Kyjov

Návštěvní zde mohou na nejstarším regionálním festivalu „Slovácký rok“ poznat folklórní hudbu a tance, zatančit si při cimbálové muzice nebo si ji jen poslechnout, navštívit výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“ nebo výstavu spisovatele Bohumila Hrabala. V plánu jsou populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří hledají ubytování Kyjov v přátelské atmosféře, vřele doporučujeme ubytování Kyjov.

Za dobré jídlo, dobré pití a rodinnou atmosféru ručí penzion Kyjov – penzion U Kulky – ležící v samém centru Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, pohodové atmosféry skýtá rovněž skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i větší skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Překvapeni budete příznivými cenami, skvělým domácím jídlem doplněným o moučníky nebo opékaná, uzená či grilovaná masa.

Cyklistické stezky okolo Kyjova

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion leží uprostřed Kyjova, a tak si každý cyklista může vybrat podle náročnosti a délky trasu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Za vidění rozhodně stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Tags: , ,

Posted in Cestování a ubytování


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>