Prožijte dovolenou trochu jinak – na palubě lodi Diamond Travel

Pokud byste rádi vymysleli nějaký netradiční způsob trávení dovolené, měli byste teď dávat mimořádný pozor. Představíme vám totiž okružní plavby společnosti Diamond Travel, kterou vybudovala úspěšná podnikatelka paní Jelínková Renata. Mnoho lidí dá při výběru cestovní kanceláře na zkušenosti ostatních zákazníků společnosti, proto jsou nedílnou součástí i tohoto článku.

V čem spočívá kouzlo okružní plavby?

Na moment si zkuste představit, že jste během vaší dovolené ubytovaní v bezchybně vybaveném, luxusním hotelu, který navíc každý den kotví v jiném městě. Tak by se dala ve stručnosti představit okružní plavba na lodi. Když se máte rozhodnout mezi nudným poleháváním stále na té samé pláži a kouzelnou okružní plavbou, je volba naprosto jasná. Představme si například typickou plavbu po slunném Středomoří. Nalodit se můžete třeba ve španělské Barceloně. Loď se pak v noci přeplaví do francouzského Marseille, aby se hned navečer vydala do Cannes, města, které proslavil především filmový festival. Podél italského pobřeží se můžete loď dostat do slunné Neapole, aby mohla nakonec opět přirazit ke břehům Barcelony. Snad žádná jiná dovolená vás nezaveze na tolik různých míst, nezískáte tolik gurmánských zážitků a především neužijete si v takové míře luxus a pohodlí.

Jakou částku si musíte vyhradit na plavbu s Diamond Travel?

Pokud si pro svou dovolenou zvolíte společnost Diamond Travel, vězte, že nabídka je vskutku bohatá, a tak se od sebe odlišují i ceny zájezdů. Dají se koupit už od sedmi až osmi tisíc korun. Taková okružní plavba po Karibiku Vás však vyjde spíše na desítky tisíc. Tato částka vám ale nejspíš přijde jako pakatel, neboť si vytvoříte skvělý zážitek na celý život.

Diamond Travel recenze

Na závěr si řekneme o hodnocení klientů Diamond Travel. Ta jsou zpravidla pozitivní, ba co víc, většina klientů pěje doslova ódy. Není se čemu divit. Lodní servis dostupný 24 hodin denně, včetně služeb českého delegáta a hlavně všudypřítomná atmosféra luxusní výletní lodi dokáže vskutku uchvátit. Já sám si nemohu služby společnosti Diamond Travel vynachválit.

Tags: , , ,

Posted in Cestování a ubytování


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>