Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha souběžně zapůjčujeme stavební stroje

Pro veškeré zemní a výkopové práce Benešov, Praha, stejně jako na odbahnění rybníků, se volají protřelí pracovníci s přiměřenou technickou výbavou. Firma Libora Pospíšila má sídlo u Benešova a práce jsou prováděny hlavně v okolních lokalitách, což však nemusí být podmínkou. Díky vlastním strojům a zařízením jsou zemní a výkopové práce Benešov, Praha dělány s minimem nákladů navíc. Na internetových stránkách firmy je popsána a vyfotografována používaná technika, jako třeba minibagr, pásový bagr, traktorbagr nebo pásový minibagr. Jmenované stavební stroje, avšak také hutnící techniku, stavební plošiny a veškeré potřebné nářadí půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha také půjčuje.

Avizované minibagry, bagry, traktorbagry, ale i plošiny, smykové kolové nakladače, užitečná pracovní teleskopická plošina – rameno, anebo zametací vůz se zapůjčují za smluvní ceny, úplný ceník je k prohlédnutí na firemních internetových stránkách. Účelná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, Praha se zaměřuje na pronájem v lokalitách okolo Benešova, hlavního města Prahy a ve Středočeském kraji. Pro zájemce je k dispozici proškolená obsluha. Pronájem stavebních strojů se poskytuje jak soukromým zákazníkům, tak firmám.

Rovněž také nákladní autodoprava Benešov, Praha je zde pro jednotlivce i celé společnosti. Ceny za pronájem nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy a podmínky pronájmu naleznete na webových stránkách společnosti. Půjčovna Libor Pospíšil pronajímá vlastní auta, díky čemuž jsou všechny služby, servis a ceny za pronajmutí vozů uspokojivé. Mimo automobilů Tatra, Renault, vozidel Iveco, Man se půjčuje rovněž Ginaf 380 s hydraulickou rukou, nebo i podvalník pro dopravování těžkých strojů do 30 t.

Firma je zaměřena i na pronájem hutnící techniky, navíc k tomu přistavuje a dává k pronájmu kontejnery, obstará potřebné demoliční a bourací práce, zvládne rozřezat asfalt nebo beton.

Tags: , , ,

Posted in Řemesla a služby


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>