Vystavíme vám originální krby anebo krbová kamna

Společnost Profikrby.cz je zaměřena na profikrby: unikátní výrobky vyráběné na zakázku, jejichž úpravy jsou možné vícero způsoby – podle designu, k tomu navíc z aspektu využívání a celkového výkonu. Parádní krbová vložka Kobok vyplňuje krbová kamna o desetihodinové akumulační době, zároveň plní společenskou a designovou úlohu v každém interiéru.

Úhrnný seznam produktů pojímá krbové vložky Kobok, přínosné stavební hmoty na krby, hmoty na tepelné rozvody, rozmanitá příslušenství pro krby a důležité doplňkové zboží, jedinečná krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečnostní kouřovody s veškerým příslušenstvím, společně s postupy, údržbou a vyčištěním krbů. Souhrn činností obsahuje i čištění komínů. Všichni klienti, jež interesují akumulační krby, krby doplněné o akumulační hmotu okolo krbové vložky, ve spalinovém vedení anebo na plášti krbu, můžou svůj krb obohatit akumulační nádržkou na soustředění energie z vody. Takto vystavěné krby jsou energeticky výhodnější, úspory pocítí domácnosti i okolní prostředí.

Pestrý sortiment obsahuje jedinečná krbová kamna Thorma, populární krbová kamna Thorma s výměníkem, designová krbová kamna se vzhledem krbu, akumulační krbová kamna i stále populární sporáky na tuhá paliva. Významným detailem, jehož si musí vážit všichni zájemci o krbová kamna, spolehlivá krbová kamna Thorma a oblíbené sporáky Thorma, jsou významné rezervní díly, kam můžeme  řadit kupříkladu vyzdívku a náhradní skla pro krbová kamna.

Každá krbová vložka se nakupuje v návaznosti na zmíněné parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, rozměry dveří, rozměry sirky s rámem, provedení, k tomu ještě průměr kouřovodu. Pro potenciální zájemce je připravená krbová vložka, jež je skladem v desítkách podobenství. Před samotným výběrem určitě kontaktujte naše specialisty, kteří zákazníkům ochotně poradí, která krbová vložka k danému stavení sedne nejlépe.

Tags: , ,

Posted in Dům a zahrada

2 Responses to “Vystavíme vám originální krby anebo krbová kamna”

  • registracePR napsal:

    Zařizujete si dílnu? Pak se vám určitě bude hodit nahlédnout do eshopu All4.cz , kde si můžete zakoupit dílenské stoly, dílenské kovové skříně a další dílenské vybavení.

  • registracePR napsal:

    Každá kočička určitě ocení škrabadlo pro kočky . Konstrukce škrabadla je ze sisalu – materiálu, jenž je pro kvalitní a pravidelné broušení drápů nejvhodnější.. Důmyslné soustavy prolézaček, stojanů omotaných speciálním sisalovým vláknem a boudiček se schovávačkou objednejte v eshopu skrabadla-pro-kocky.cz.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>